Misja firmy Pruszyński

Każdy produkt oferowany przez firmę Blachy Pruszyński powstaje indywidualnie na potrzeby konkretnego zamówienia.

Firma nie ogranicza się jedynie do dostawy zamówionych materiałów. Jej specjaliści doradzają optymalne rozwiązanie konstrukcyjne oraz proponują odpowiednie produkty.

Poza standardowymi produktami oferowanymi w stałej sprzedaży, na życzenie Klienta firma Blachy Pruszyński wykonuje różnego rodzaju elementy niestandardowe, zapewniające estetyczne i funkcjonalne wykończenie obiektów.

Jest to możliwe dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych technologii i maszyn oraz wykorzystaniu najlepszych surowców.

Gwarancja jakości

O pozycji lidera polskiego rynku blaszanych pokryć dachowych świadczy udział naszych produktów w łącznej sprzedaży na rynku polskim oraz liczne nagrody i wyróżnienia.

Firma może poszczycić się między innymi Godłem „Teraz Polska”, „Medalem Europejskim” BCC, Certyfikatem „Najlepsza Polska Jakość” przyznawanym przez Europejski Instytut Jakości, Złotym Medalem Międzynarodowych Targów Budownictwa BUDMA oraz tytułem „Firma Roku” przyznawanym przez Polski Klub Biznesu.

Firma Blachy Pruszyński ma zaszczyt współpracować z największymi inwestorami w Polsce. Nasze produkty wykorzystano przy budowie m.in.: fabryki Toyoty w Wałbrzychu, nowego Portu Lotniczego Okęcie w Warszawie, toru kolarskiego w Pruszkowie, Manufaktury w Łodzi, czy Galerii Silesia w Katowicach.

Uruchomienie produkcji

Pierwsza linia do profilowania blach trapezowych

Uruchomienie linii do profilowania blachodachówki

Otwarcie filii we Wrocławiu

Uruchomienie najnowocześniejszej w Polsce linii technologicznej do blachodachówek

Wdrożenie Systemu Zarządzania Jakością ISO 9001:2001

Przyjęcie firmy do Światowej Federacji Dekarskiej IFD

Wprowadzenie na rynek stalowego systemu rynnowego NIAGARA

Uruchomienie linii do produkcji płyt warstwowych

Wprowadzenie na rynek innowacyjnej powłoki PURMAT oraz okien dachowych AURA

Pierwsza linia do produkcji blachodachówek panelowych

Uruchomienie produkcji płyt warstwowych z rdzeniem poliuretanowym

Otwarcie nowoczesnego centrum obróbki stali i metali nieżelaznych

Przyznanie certyfikatu Systemu Zarządzania Jakością ISO 9001:2015

Park Maszyn

Oddział Wrocław

Dysponujemy najnowocześniejszymi maszynami do wykrawania, gięcia oraz otworowania. Posiadamy linie do profilowania blachodachówki i trapezów. Wykonujemy na miejscu kasetony i obróbki pod wymiar.

Centrala Sokołów

W fabryce firmy Pruszyński produkty wytwarzane są z wykorzystaniem najnowocześniejszych linii technologicznych. Linie produkcyjne sterowane numerycznie gwarantują precyzję wykonania i najwyższą jakość.

Strona pruszynski.net korzysta z plików cookies w celach statystycznych. Ustawienia przechowywanych plików cookies możesz w każdej chwili zmienić (dowiedz się jak). Korzystając z tej strony zgadzasz się na wykorzystywanie ciasteczek.